Piątek 10.05.2024

O programie Wyposażenie Realizacje

Realizacje

W naszej szkole odbywa się szereg uroczystości takich jak : uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, Dzień Chłopaka, zawody sportowe, obchody Dnia Edukacji Narodowej czy Święta Niepodległości. Z przebiegu wszystkich wydarzeń wykonywana jest dokumentacja fotograficzna. Do tego celu używane są aparaty fotograficzne zakupione w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Biegi z okazji światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Podczas lekcji fizyki dotyczących prądu elektrycznego w klasach 8a i 8b uczniowie pracując w grupach budowali obwody elektryczne z wykorzystaniem zestawów BOFFIN II 3D Elektronic i wykonywali pomiary napięcia i natężenia prądu elektrycznego przepływającego przez żarówkę przy pomocy mierników uniwersalnych zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

• Zespół Szkół w Lubominie
    ul.Kopernika 4